Jouw bouwproject
in goede handen

In samenwerking met kraanvogel woonprojecten

E&L BOUWPARTNERS

E&L Bouwpartners streeft naar een persoonlijke aanpak in de ondersteuning van jouw nieuwbouw- of renovatieproject. Op zoek naar één aanspreekpunt van a tot z? Of een partner voor een bepaalde bouwfase? E&L Bouwpartners is er voor iedere (ver)bouwer.

Wat wij beloven 

  • Efficiënte aanpak
  • Kwaliteitsvolle oplevering
  • Werken met duurzame materialen
  • 10 jaar wettelijke garantie

Onze individuele ervaring en gedeelde passie garanderen een kwaliteitsvolle service van begin tot einde

Een goede samenwerking is een essentieel onderdeel van het bouwproces, en een efficiënte communicatie gaat hier uiteraard mee hand in hand. Elk project krijgt een op maat gemaakte, individuele benadering waarbij de wensen van de bouwheer op de eerste plaats komen te staan. De kopers bepalen zelf de afwerking van hun nieuwe aankoop in samenspraak met onze ervaren architect, zodat zij zich vanaf dag één thuis voelen. Bij E&L Bouwpartners staat de klant centraal.

Ontdek ons bouwteam

Filip L

Filip
filip@e-lbouwpartners.be

Zaakvoerder

Filip

Chris

Chris
chris@e-lbouwpartners.be

Zaakvoerder

Chris

Filip

Filip
filipcallaert@e-lbouwpartners.be

Architect projectleider

Filip

Lien
lien@e-lbouwpartners.be 

Interieurarchitect projectleider

Lien

Jeroen

Jeroen
jeroen@e-lbouwpartners.be

Projectleider ruwbouw

Jeroen

Julie
julie@e-lbouwpartners.be

Projectleider ruwbouw/afwerking

Julie

Kevin

Kevin
kevin@e-lbouwpartners.be

Projectleider ruwbouw

Kevin

Bo

Bo
bo@e-lbouwpartners.be

Projectleider daken

Bo

Jens

Jens
jens@e-lbouwpartners.be

Calculator

Jens

Inge

Inge
inge@e-lbouwpartners.be 

Boekhouding

Inge

Katrien

Katrien
katrien@e-lbouwpartners.be 

Werkvoorbereider

Katrien

Heidi

Heidi
heidi@e-lbouwpartners.be

Onthaal/personeel

Heidi

Laurens
laurens@e-lbouwpartners.be

Projectleider ruwbouw

Laurens

Realisaties

E&L Bouwpartners staat voor een persoonlijke aanpak en ondersteuning van jouw nieuwbouw- of renovatieproject. Op zoek naar één aanspreekpunt van a tot z of een partner voor een bepaalde bouwfase? E&L Bouwpartners is er voor iedere (ver)bouwer.

Pijl omhoog